הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

דיאלוג עם הזמן במוזיאון הילדים

מוזיאון הילדים הישראלי בחולון מציג את התערוכה החדשה "דיאלוג עם הזמן".

דיאלוג עם הזמן (מבית היוצר של 'דיאלוג בחשיכה' ו'הזמנה לשקט'), היא תערוכה הלוקחת את המבקר למסע מהנה ומרגש בו יוכל לראות, להרגיש ולחוות את עצמו כפי שיהיה בשנותיו המבוגרות.


דיאלוג עם הזמן


הסיור ב'דיאלוג עם הזמן' מיועד למבוגרים ולילדים (מגיל 12 ומעלה במסגרת משפחתית או 14 ומעלה במסגרת ביקורי קבוצות תלמידים).
 

מרכז 'בגובה העיניים' החדש במוזיאון הילדים מקיים סיורים מדי יום, כמו גם שאר מסלולי המוזיאון המודרכים והתערוכות 'דיאלוג בחשיכה' ו'הזמנה לשקט'.

חובה לתאם ביקור מראש בטלפון: 072-2233767


על "דיאלוג עם הזמן"
בן כמה אתה נראה? האם שיקרת אי פעם ביחס לגילך? איך את מרגישה בימי ההולדת? נושא הגיל מעסיק את כולנו, בכל גיל, וכולנו בעצם מנהלים דיאלוג עם הזמן. יוצרי "דיאלוג בחשיכה" ו"הזמנה לשקט" מזמינים אתכם שוב למסע חווייתי מרתק בדרך מהנה, מצחיקה ומרגשת. תגלו כי מה שרואים מכאן לא רואים משם. מסע חווייתי זה עומד לשנות לכם סטיגמות ולפתוח בפניכם אפשרות לשיח חדש עם הקרובים לכם וכן, גם עם עצמכם.


"דיאלוג עם הזמן" הוא פרויקט חדשני פורץ דרך ויחיד מסוגו בעולם- הלוקח את המבקר למסע מהנה ומרגש, בו יוכל לראות, להרגיש ולחוות את עצמו כפי שיהיה בשנותיו המבוגרות.


מנכ"ל מוזיאון הילדים גיל עומר: "מדובר בפרויקט ייחודי ומרגש שהמוזיאון בעזרת שותפיו עובד עליו מזה כשלוש שנים. אני מאמין בכל לבי כי הפרויקט הזה, כפי שהוכח על ידי דיאלוג בחשיכה והזמנה לשקט, עשוי לשנות מציאות, לשנות את הסטריאוטיפים הקשורים בזיקנה וליצור דיאלוג בין דורי".


נבחרת החלומות של "דיאלוג עם הזמן" מורכבת מחמישים מדריכים נמרצים, בני 70 ומעלה, כל אחד מהם אישיות מרתקת בפני עצמה- תוביל את קבוצות המבקרים במסע לדיאלוג עם הזמן ובעצם למסע היכרות עם עולמם.
 

בדרך המשחק והשעשוע עובר המבקר בתחנות הבאות:

מנהרת השאלות: עם כניסתו למבוך השאלות הוא מוצף ויזואלית בשאלות סטריאוטיפיות כמו: בן כמה אתה? בן כמה אתה חושב שאתה נראה? האם שיקרת אי פעם לגבי גילך? ועוד.

החדר הצהוב- מרגע זה יתחיל המבקר בהדרגה לחוות באופן ממשי פעולות יומיומיות כמו שחווים אותם בני הגיל השלישי (עליה במדרגות עם נעלים כבדות, פתיחת מנעול כשהיד רועדת, משימות ראייה בתנאים משתנים ועוד).

ברוכים הבאים למועדון- במועדון החברים יתוודעו חברי הקבוצה מקרוב למדריך האישי שלהם, וילמדו את סיפור חייו והדרך שעשה מצעירותו ועד היום, ואף יזכה בהצצה אל העתיד ויוכל לראות עצמו מזדקן בהדרגה.

מגרש המשחקים: שם  ישחקו המבקרים במשחקים שונים ומלאי הומור העוסקים בסטריאוטיפים על זיקנה, דעות קדומות ואפליה על רקע גיל.

עם הפנים קדימה או במבט לאחור - בהמשך יתבקשו המבקרים לבחור בדלת אחת משתיים. מאחורי כל אחת מהן צפויה הפתעה. דלת אחת חושפת את המבקרים לסיפוריהן של דמויות החיות חיים מלאים, מפתיעים ותוססים בזקנתם, והשנייה לסיפוריהן של דמויות שיש להן תובנות חשובות ומרגשות על החיים.

שיחות סלון- המסע והדיאלוג עם הזמן יסתיימו בשיחה בסלון בה יוכלו המבקרים בקבוצה לעבד את החוויה בינם ובין עצמם ועם המדריך שלהם.


הסיור מיועד למבוגרים וילדים (מגיל 12 ומעלה במסגרת משפחתית או 14 ומעלה במסגרת ביקורי קבוצות תלמידים).
מחיר כרטיס: 65 ₪. משך הסיור: כשעה וחצי.


סיורים יתקיימו מדי יום. הזמנת כרטיסים בתיאום מראש בלבד בטלפון: 072-2233767

מוזיאון הילדים בחולון 

מוזיאון הילדים הישראלי, חולון: רח' מפרץ שלמה 1, פארק פרס, חולון.

כל האטרקציות לילדים בשבת הקרובה
 


תגובות
Top