חנוכה במרכז המבקרים איגודן- לגדול
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

חנוכה במרכז המבקרים איגודן

כתובת
שדרות מרילנד, מערב ראשון לציון.
תיאור הפעילות

המרכז האקולוגי הגדול בישראל בפעילות מיוחדת לכל המשפחה בחנוכה: מיצג אור קולי, מסלול חווייתי עם שלל אטרקציות, סיור חינוכי שיציג בפניכם את מה שלא תיארתם שקורה מתחת לקרקע של גוש דן ומופע בידורי וחינוכי של הקרקס הירוק.
 


מה כוללים הסיורים
איגודן אחראי לאיסוף והולכת השפכים מכל רחבי מטרופולין גוש דן אל מפעל השפד"ן - מפעל מחזור המים הגדול ביותר במזה”ת, ולטיהורם והשבתם כמים המיועדים לחקלאות בשדות הנגב. איגודן מציע שילוב מנצח של כיף וחוויה לילדים ולמבוגרים יחד עם ערך מוסף חינוכי וירוק. הסיורים הינם מודרכים וכוללים קבלת פנים אור קולית, מסלול חוויתי בצינור דמה, סיור במפעל, סרט המתאר את החיים מתחת לחיים בגוש דן, משחקי מחשב חינוכיים, ברזי מידע, הסתכלות במיקרוסקופים, פריסקופים, צינורות לוחשים ושלל אטרקציות.
הסיורים מתאימים מגיל 5 ומעלה.  
משך כל סיור: עד שעה וחצי.
 

מופע של הקרקס הירוק - 'טיפ טיפה'
מופע לכל המשפחה המתאר דרך עיניו של ילד את נפלאות המים והאחריות שלנו לשמור עליהם. טיפ טיפה הוא ילד סקרן וחכם. הוא אוהב לצחוק, לטייל ולעשות קונדסים וניסויים. הוא מאד רוצה ללמוד לשחות אך הוא פוחד מהמים. כדי להתגבר על הפחד הוא לומד כל מה שאפשר על המים בארץ ובעולם. על התכונות הנפלאות של המים, על העובדה שגם בגופינו וגם בכדור הארץ רוב החומר הוא מים. הוא לומד גם למה ואיך אפשר לחסוך במים, לשמור על המים שלנו נקיים ועל המערכות השונות המזרימות לנו מים הביתה.
המופע בא ללמד אותנו על קיימות ושימוש מאוזן ונכון במים וכל זה בהמון הומור והנאה, תוך שילוב של משלב משחקי אור וצל, בועות סבון ובלונים.
יצירה ובימוי: לי נחת שלום.
משך המופע: כ-30 דקות.

ניתן לממש בתאריכים:

30/11

1/12

2/12

3/12  יום שישי - סיור אחרון בשעה 12:00

5/12

6/12

 

שעות הסיור והמופעים:

סיור בשעה 9:00 ומופע בשעה 10:30

סיור בשעה 10:30 ומופע בשעה 12:00

סיור בשעה 12:00 ומופע בשעה 13:30

סיור בשעה 14:00 ומופע בשעה 15:30

סיור בשעה 15:30 ומופע בשעה 17:00

 

 

מרכז המבקרים של איגודן - מפעל שפד"ן, ראשון לציון מערב
איגודן אחראי לאיסוף והולכת השפכים מכל רחבי מטרופולין גוש דן אל מפעל השפד"ן - מפעל מחזור המים הגדול ביותר במזה"ת - ולטיהורם והשבתם כמים המיועדים לחקלאות בשדות הנגב. באיגודן מציעים שילוב מנצח של כיף וחוויה לילדים ולמבוגרים יחד עם ערך מוסף חינוכי וירוק. הסיורים מודרכים וכוללים קבלת פנים אור קולית, מסלול חווייתי בצינור דמה, סיור במפעל, סרט המתאר את החיים מתחת לחיים בגוש דן, משחקי מחשב חינוכיים, ברזי מידע, הסתכלות במיקרוסקופים, פריסקופים, צינורות לוחשים ושלל אטרקציות. הסיורים מתאימים לגיל 5 ומעלה.   

 

 

איגודן כתובת: שדרות מרילנד, מערב ראשון לציון.

איגודן טלפון: 072-3301156 

 

לכל פעילויות ואטרקציות חנוכה


הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו