מדיטק חולון, הצגות ילדים בחנוכה 2021, לצפייה אצלכם בבית
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

פסטיבל חנוכה במדיטק חולון

כתובת
מדיטק חולון
תיאור הפעילות

מבחר הצגות ילדים בתיאטרון המדיטק בחנוכה 2021 

 

מבחר הצגות ילדים בחודשים נובמבר ודצמבר יתקיימו במדיטר קולון

 

 

 

ההצגות של מדיטק:

 

 

 

פרפרים בבטן

חוית תיאטרון לקטנטנים בשילוב אמנויות

הצגת יחיד מלאת קסם וללא מילים המשלבת מוסיקה, וידאו ארט, אנימציה, בובות וצלליות.

זהו סיפורה של ילדה שרודפת אחרי הפרפרים שלה.

היא מזמינה את הילדים בקהל להשתתף איתה במרדף אחר הפרפרים ומכניסה אותם לעולמו הקסום של התיאטרון.

הילדים, שהופכים במהלך ההצגה לחלק בלתי נפרד מהארוע הססגוני, עוברים חוויה מיוחדת ומלאת הפתעות!

לגילאי 2-4

לפרטים והזמנות

 

 

דוקטור דוליטל

 

הצגה מוסיקלית צבעונית, מצחיקה ומרגשת לכל המשפחה על רופא החיות האהוב בעולם.

 

דוקטור דוליטל הרופא האהוב יעשה הכל למען בעלי החיים. הוא אוסף אליו חיות אבודות ומשכן אותן במרפאתו. הצרה היא שהלקוחות במרפאה שלו לא כל כך מרוצים מהעניין ומפסיקים להגיע!

רגע לפני סגירת המרפאה מציעה פולינזיה, התוכית שלו, רעיון מהפכני: דוליטל ילמד לדבר בשפת החיות ויהפוך לרופא החיות הראשון בעיר! בעזרת פולינזיה התוכית, דאב דאב הברווז, גבי הכבשה ואמה העוזרת הנאמנה מצליח דוליטל לשקם את המרפאה, לעזור לבעלי החיים בעיר ולהגיע אפילו לקרקס.

בהצגה צבעונית, מצחיקה ומרגשת, דוליטל וחבריו מלמדים אותנו לא רק לדבר אל החיות, אלא גם להקשיב.

לגילאי: 4 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנה

 

 

 

 

הלב - סיפורו של מרקו

הקלאסיקה האהובה והעל זמנית בגרסה מושקעת לכל המשפחה.

מרקו הוא ילד קטן מגנואה שבאיטליה. בשל המצב הכלכלי הקשה, נאלצת אמו לנסוע לארגנטינה כדי לעזור בפרנסת המשפחה.
מרקו הקטן מתקשה לשאת את הגעגועים ומחליט להפליג לארגנטינה ולחפש אותה. לאחר הפלגה ממושכת וקשה מגיע מרקו לעיר בואנוס איירס, אך לאכזבתו הרבה הוא אינו מוצא את אמו.

לאורך המסע הארוך ברחבי ארגנטינה פוגש מרקו אנשים רבים, נקלע להרפתקאות ונתקל בקשיים, אך לא מפסיק לרגע את החיפוש הארוך אחר אמו - עד לרגע המרגש בו השניים מתאחדים!

לגיל 5 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנה

 

 

דון קישוט

קומדיה פרועה לילדים על חברות וגבורה


האביר האמיץ דון-קישוט חולם להיות הגיבור הגדול והמפורסם ביותר בעולם. ויוצא לשם כך להרפתקת חייו: למצוא את הענק הנורא שמטיל אימה על ספרד, דון קישוט רוצה להביס אותו ולזכות בתהילת עולם. למסעו מצטרף גם חברו הנאמן, סנצ'ו פנשו. השניים צולחים יחד מסע רווי מכשולים הודות לחברות אמיצה ושיתוף פעולה. אבל כשהם מגיעים סוף סוף אל הענק הנורא מתגלה האמת: מדובר בסך הכל ב... טחנת רוח. הצגה לכיתות א'-ד' 

לפרטים נוספים והזמנות

 

מצחיק

הצגת יחיד אינטימית וקורעת מצחוק

לשחר בן ה-11 יש משימה מיוחדת: הוא רוצה להיות הסטנדאפיסט הצעיר הכי מצחיק בארץ. יש לו המון בדיחות, אבל פחות סיבות לצחוק. הוא לאחרונה עבר לעיר חדשה ולבית-ספר חדש, הוא גר עם הדודים שלו ונאלץ להתמודד עם ההצקות של בריון השכבה, שהוא במקרה (או שלא) בן-דודו. אה, ושכחנו גם את הבדיחה הכי מצחיקה. 

אתם יושבים? גם שחר יושב. בכיסא גלגלים. ועכשיו שחר צריך להוכיח שאפשר לעשות סטנדאפ מוצלח גם בלי לעמוד. 

לפרטים נוספים והזמנות

 

הכינה נחמה

על פי ספרו של מאיר שלו

נחמה הכינה שואפת לראות את העולם ולחוות הרפתקאות. אבל מהר מאוד נחמה מגלה שלהגשים את החלום זה לא קל בכלל. הכינים האחרות על הראש של אורי מזהירות את נחמה מפני כל מה שמחכה לה בעולם: טיפולים נגד כינים, מסרקים צפופים ותכשירים מסוכנים - הכל בגלל שאף אחד לא ממש אוהב כינים. אבל נחמה היא כינה אמיצה שלא מוותרת. היא אוזרת אומץ וקופצת מהראש הבטוח של אורי ופוצחת במסע מופלא שמוביל אותה לארצות רחוקות ומספק לה אין ספור הרפתקאות וחוויות. 

לגילאי 3 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנות

 

מלך הטבע

אגדה ירוקה ומשעשעת

 

נלין, נערה צעירה חובבת טבע, מקבלת הזדמנות פז לבקר בארמונו של המלך ראג'ו, מלך הטבע. ומגלה לאכזבתה שהמלך אינו יוצא כלל החוצה, ושאין לו שום עניין בטבע!
"אבל איך זה ייתכן"? מתפלאת נלין "הרי אתה מלך הטבע!" היא מזמינה את המלך לטיול בממלכה, כדי להראות לו עד כמה הטבע שלו נפלא. אך בכל מקום שאליו הם מגיעים המלך מוצא פגמים. האם היא תצליח לגרום לו להבין שבטבע כל הדברים קשורים זה לזה? שלכל חיה וצמח יש תפקיד?
בשביל להחזיר את הממלכה להיות יפה ופורחת, יהיה המלך חייב להבין שהטבע לא שייך רק לו, ושתפקידו של "מלך הטבע" הוא בראש ובראשונה לשמור על הטבע!

הצגה לגילאי 7-3

לפרטים נוספים והזמנות

 

ספר השיאים של פוז

הצגה ליצנית ומשעשעת על שני אחים ארנבים, על קנאה עזה ועל אהבה גדולה.

 

פוז הארנב הנמרץ חולם לשבור שיא עולמי. הוא נחוש למצוא שיא מיוחד שאותו יוכל לשבור ולהיכנס באמצעותו לספר השיאים אבל עמיקוד, אחיו הגדול והקנאי, לא מאמין שפוז יצליח.

בכל פעם שפוז מנסה לשבור שיא חדש שהמציא, עמיקוד מכריז שיש כבר שיא כזה ושהוא נשבר כבר מזמן, ושבכלל לא נותרו בעולם שיאים שאפשר עוד לשבור. פוז העצוב לא מוותר, הוא ממשיך לחשוב על שיאים מקוריים ומשעשעים – אך עמיקוד מכשיל אותו שוב ושוב.
רק כשפוז כבר מיואש לחלוטין מתגלה האמת: עמיקוד שיקר כדי להכשיל את אחיו, ופוז – הוא כבר הפך לשיאן עולמי בעזרת כוח רצון ודמיון מפותח! צמד האחים יצטרכו למצוא את הדרך לסלוח זה לזה ולהשלים.

לפרטים נוספים והזמנות

 

 

איינשטיין

סיפורו של אלברט איינשטיין, הילד הסקרן והמרדן שהפך למדען המפורסם בעולם, ושינה את פני המדע אלברט איינשטיין לא תמיד נחשב ל"גאון", בתור ילד הוא נחשב מוזר, שואל שאלות שאף אחד לא מבין ואפילו מרגיז את מוריו. אלברט לא פעם הסתבך עם המורים. ייאושו הלך וגבר, כשיום אחד הוחלט על סילוקו מבית הספר. רק בזכות מורים בודדים, שזיהו את כישרונו - השתכנע אלברט לא לוותר על תשוקתו הגדולה למדע.ובסופו של דבר הפך למדען המשפיע ביותר בכל הזמניםההצגה בשיתוף ובליווי מכון דוידסון לחינוך מדעי, רחובות, וארכיון אלברט איינשטיין באוניברסיטה העברית, ירושלים.

לגילאי 8 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנות

 

חנן הגנן 

ספרה האהוב של רינת הופר מקבל לראשונה עיבוד בימתי מוסיקלי וסוחף.

חנן הגנן מסתובב עם עגלת הפירות שלו ומכריז: "שסק משמש אפרסמון, קנו פירות באסימון, תפוז, מנגו, פירות המון, בתוכם חבוי מטמון!סיון הקטנה שומעת אותו ומתמלאת סקרנות: מהו המטמון המסתורי שחנן שר עליו? האם זו תיבת אוצר מלאה מטבעות? או אולי שק מלא אבנים יקרות? חנן נותן לסיון דובדבן ומבטיח לה שהמטמון חבוי בתוכו. "חנן הגנן, אתה גנן או ליצן? הבטחת מטמון וקיבלתי חרצן!" היא אומרת לאחר שאכלה את הדובדבן שלה. חנן יראה לסיון ולילדים איך חרצן קטן הופך למטמון מופלא: עץ עמוס פירות מתוקים. בסוף המסע יגלו סיון והילדים שעם חריצות וסבלנות, גם בזרע קטן יכול להסתתר מטמון גדול.

(גילאי 3-6)

לפרטים נוספים הזמנות

 

בוא אלי פרפר נחמד

הצגת ילדים מוסיקלית עם שירי הילדות האהובים

חזי הוא הזחל הכי שמח בגינה. מדי יום הוא מבלה עם חבריו הזחלים בשירים, במשחקים ובזלילה של עלים טעימים.
הכל משתנה כשחזי שומע שהערב, כשהשמש תשקע, הוא יהפוך לפרפר צבעוני וגדול. חזי המפוחד לא רוצה להשתנות, הוא רוצה שהחיים שלו יישארו בדיוק אותו הדבר!
גם לתותית האפרוחית מצפה שינוי גדול: כשהשמש תשקע תבקע ביצה והיא תהפוך לאחות גדולה. 
ומלי הנמלה האמיצה לא רוצה להפוך לפועלת חרוצה!
הם יוצאים למסע הרפתקאות משותף ולבסוף מבינים ששינויים (גם אם הם נראים קצת מפחידים) מביאים איתם דברים טובים.

לגילאי 3-7

לפרטים נוספים והזמנה

 


גוליבר
הצגת יחיד מוסיקלית על פי הקלאסיקה של ג'ונתן סוויפט

גוליבר, נער הסיפון הקטן, חולם להיות רב חובל מגלה ארצות. כולם סביבו לועגים לו שהוא קטן מדי וחלש בשביל להשיט אונייה בעצמו. הוא מבקש משאלה: להיות גדול כמו אונייה וחזק כמו הגלים, אבל לפני שהוא מסיים להביע את משאלתו פורצת סערה והאונייה נטרפת אל החוף.

לגילאי גן ועד ב'

לפרטים נוספים והזמנות

 

 

 

ילדי בית העץ

על־פי ספרו של רן כהן אהרונוב

אבא של ערן בנה את בית העץ עוד כשהיה בגן ומאז זה הבית שלו ושל חבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית השכונה החדשה, ובקרוב יסללו אליה כביש. לשם כך עומדים לכרות את חורשת האלונים ואיתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ.
הצטרפו למאבקה של החבורה להצלת החורשה ובית העץ!

לגילאי 8 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנה

 

אריה הסיפריה

מחזה מוסיקלי על פי ספרה האהוב של מישל קנודסן 

בספריה ישנם ספרים. וגם כללים מאוד ברורים: אסור לצעוק. אסור לרוץ. אסור גם 'אוכל ושתיה'.

אך מה קורה כשיום אחד נכנס אריה לספריה?

 לגיל 4 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנה

 

ילדיסקו

החופש הגדול הגיע ואורי השובב יחד עם חבריו מחכים לפתוח בשלל תעלולים ברחבי השכונה. אורי לא נרשם לקייטנה בחופש, לא טס לחו"ל כמו הילדים האחרים אבל הוא נחוש להפוך את החופש הגדול לחופש הכי כיפי שיכול להיות!

אך התעלולים של אורי יוצאים מכלל שליטה והשכונה כועסת ומתעצבנת על אורי וחבריו, אפילו אימו מאבדת את הסבלנות.

עם שמחת חיים ועזרה מחבר חדש מצליח אורי לגייס את כל החברים למשימה. את ההצגה מלווים שירי הפסטיבל הגדולים: אין לי כסף אין לי, סיבה למסיבה, הסבון בכה מאוד, הופי היי ועוד.

לגילאי 5 ומעלה

לפרטים נוספים והזמנה

 

 

חנוכה במדיטק חולון
תיאטרון המדיטק, חולון, שד' גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון)

טל' 072-2239134

 

מופעי חנוכה

 

הצגות ילדים בשבת

 


הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו