הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

יש לאן – משחק ניווט סלולרי לכל המשפחה

מנווטים ביום המשפחה וביום הבחירות עם חברת 'יש לאן'

 

"יש לאן" הוא מיזם חדשני שבו משפחות יכולות לצאת לניווט בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ ממטולה ועד אילת ולקבל משימות מרתקות לנייד שלהם.

 

 

סוכות בפתח משפחות רבות רוצות לבלות יחד ומתלבטות בין אתרים ש"קורעים את הכיס", אירועים חינמיים הומי אדם, ומצד שני - מסלולי טיול שלא תמיד מתאימים לכל המשפחה ולכל גיל.

התשובה של "יש לאן": נוסעים יחד ומשלבים משחק ניווט עם משימות. ברגע שיש מטרה, משימות וחידות, כל המשפחה נרתמת והאתגר והחוויה מתעצמים. על הדרך מרוויחים תוכן איכותי, גיבוש

משפחתי, העשרה וידיעת הארץ וערכים חשובים.

 

יש לאן פעילות סוכות של ניווט משפחתי

 

איך זה עובד?

המשפחה מזמינה את הערכה באתר ניווט ברחבי הארץ לבחירתה (למשל: יער להב בדרום, או יפו העתיקה, זכרון יעקב ועוד), ומקבלת בזמן אמת במייל את המפה להדפסה וברקוד לאפליקציה.
משם, משחק הניווט מוכן, והמשפחה – מגדול ועד קטן, ובכל גיל - יכולה לצאת לדרך. במהלך המסלול מקבלים חידות ומשימות משעשעות ומגבשות לנייד. החידות דורשות חשיבה ומשלבות תוכן בידיעת הארץ.

 

יש לאן משחק ניווט סלולרי - אתר לגדול


המשחק משלב אתגר, גיבוש משפחתי וכיף עם תוכן איכותי, ערכים וידיעת הארץ. משך המשחק בערך עד שעה וחצי ובה המשפחה נהנית מחוויה נהדרת, מלאת פעילות ותוכן איכותי, ומזמן איכות משפחתי נהדר שמתאים לכל גיל. המשחק מצליח לרתום גם את בני הנוער העקשניים שלא רוצים להתרחק מהמסכים.

מדובר בחוויה ייחודית, זמינה בכל זמן ועת, במחיר נוח מאד (129₪ למשפחה בלבד – זול יותר כמעט מכל אטרקציה קיימת), ללא צורך בתיאום והזמנה מראש – במהלך כל חג הסוכות. 

 

לפרטים נוספים באתר יש לאן

 

 

יש לאן - משחק ניווט ברחבי הארץ

טלפון 072-2160232


תגובות
Top