הצגות ילדים במדיטק חולון, פברואר 2020 בתיאטרון מדיטק - לגדול
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

הצגות ילדים במדיטק חולון

כתובת
מדיטק חולון
תיאור הפעילות

הצגות החודש לכל המשפחה בתיאטרון מדיטק

 

להלן הצגות קיץ 2020 במדיטק חולון:

 

חנה סנש- בכורה! סיפורה של גיבורה

 

חנה סנש הצגת ילדים

 

הצגה חדשה ומקורית על סיפור חייה מעורר ההשראה של החלוצה, הלוחמת והמשוררת חנה סנש. סיפורה המרגש של חנה מתפרש בין הונגריה לישראל שלפני קום המדינה, במסע שהוביל אותה מחיי נוחות חסרי דאגות באירופה אל חיי עבודה בארץ ישראל והתמסרות לחלום הציוני שבער בה. לבסוף התנדבה בלב שלם למשימה נועזת על אדמות הונגריה, במטרה להציל את בני עמה מציפורני הנאצים.
מחזה ובימוי: צביה הוברמן, מוסיקה: אמיר לקנר, תנועה: אור משיח, תלבושות: אביה בש, תפאורה: נועה אתגר, עיצוב וידאו: סיון פרסלר וניתאי שלם, תאורה: עדי שימרוני שפה ודיבור: מרגלית גז, עוזרת במאית: טל שחר
משתתפים: נועם בוקובזה, דורון ברוקמן, אילנית גרשון, תמר עמית יוסף / בר קליין, סיון קרצ'נר, עופר רוטנברג, איתמר שרון
בכורה- שבת 11.7.20 בשעה 10:30  
שלישי 14.7.20 בשעה 17:00  

שבת 1.8 בשעה 10:30


לגילאי 10+

לרכישה

 

ד"ר דוליטל הצגה מוסיקלית לכל המשפחה

 

ד"ר דוליטל הצגת ילדים


על פי ספרו הקלאסי של יו לופטינג
דוקטור דוליטל הרופא האהוב יעשה הכול למען בעלי החיים. הוא אוסף אליו אינספור חיות אבודות ומשכן אותן במרפאתו. הצרה היא שהלקוחות במרפאה שלו לא כל כך מרוצים מהעניין ומפסיקים להגיע! רגע לפני סגירת המרפאה מציעה פולינזיה, התוכית שלו, רעיון מהפכני: דוליטל ילמד לדבר בשפת החיות ויהפוך לרופא החיות הראשון בעיר! בעזרת פולינזיה התוכית, דאב דאב הברווז, גבי הכבשה ואמה העוזרת הנאמנה מצליח דוליטל לשקם את המרפאה, לעזור לבעלי החיים בעיר ולהגיע אפילו לקרקס!
מחזה: אורי אוריין, בימוי: אלדר גרויסמן, מוסיקה מקורית: אמיר לקנר, תלבושות: טל וייס
עיצוב וייצור בובות: רוני וגנר וירון בראלי, תפאורה: סשה לישאנסקי, תנועה: אור משיח
ע. במאי: ימית אטיאס
משתתפים: ענבר דנון, בל וענונו, יעל חיימובסקי, דני לשמן, אורי סממה, איתי פולישוק, זיו פלג.
שבת 4.7.20  בשעה 10:30
לגילאי 4 +
מחיר 75 ₪

לרכישה

 

מצחיק הצגת יחיד אינטימית וקורעת מצחוק


ההצגה מבוססת על ספרם המצליח של ג'יימס פטרסון וכריס גרבנסטיין

לשחר סיטבון בן ה-11 יש משימה מיוחדת: הוא רוצה להיות הסטנדאפיסט הצעיר הכי מצחיק בארץ. ובאמת יש לו המון בדיחות, אבל לא כל-כך הרבה סיבות לצחוק. הוא רק לאחרונה עבר לעיר חדשה ולבית-ספר חדש, הוא גר עם הדודים שלו ונאלץ להתמודד עם ההצקות של בריון השכבה, שהוא במקרה (או שלא) בן-דודו.
אה, ושכחנו גם את הבדיחה הכי מצחיקה.
אתם יושבים? גם שחר יושב. בכיסא גלגלים.
ועכשיו שחר צריך להוכיח שאפשר לעשות סטנדאפ מוצלח גם בלי לעמוד. בשביל זה הוא נרשם לתחרות הסטנדאפיסטים הצעירים המצחיקים ביותר בארץ.
מחזה ובימוי: דיויד בילנקה, מוסיקה: נדב רובינשטיין, תפאורה ותלבושות: רות מילר
שפה ודיבור: מרגלית גז, שחקן: ניר שטראוס
שבת 4.7.20 בשעה  11:00
שבת 18.7.20 בשעה 11:00
לגיל 9-14
מחיר: 75 ₪

לרכישה

 

חנן הגנן


ספרה האהוב של רינת הופר מקבל לראשונה עיבוד בימתי מוסיקלי וסוחף.
חנן הגנן מסתובב עם עגלת הפירות שלו ומכריז: "שסק משמש אפרסמון, קנו פירות באסימון, תפוז, מנגו פירות המון, בתוכם חבוי מטמון"! סיון הקטנה שומעת אותו ומתמלאת בסקרנות: מהו המטמון המסתורי שחנן שר עליו? האם זו תיבת אוצר מלאה מטבעות? או אולי שק מלא אבנים יקרות? חנן נותן לסיון דובדבן ומבטיח לה שהמטמון חבוי בתוכו. "חנן הגנן, אתה גנן או ליצן? הבטחת מטמון וקיבלתי חרצן!" היא אומרת לאחר שאכלה את הדובדבן שלה. חנן יראה לסיון ולילדים איך חרצן קטן הופך למטמון מופלא: עץ עמוס פירות מתוקים. בסוף המסע יגלו סיון והילדים שעם חריצות וסבלנות, גם בזרע קטן יכול להסתתר מטמון גדול.
מחזה: אורי אוריין, בימוי: עדינה חיימיס, מוסיקה: שי בן יעקב, עיצוב תפאורה: נטשה טוכמן פוליאק, עיצוב תלבושות: אביה בש, ע במאית: דנה עדיקא   משתתפים: נעמה בסון, אסף דגני
שבת 11.7.20 בשעה 10:00
שבת 25.7.20 בשעה 10:00
לגילאי 6-3
מחיר:55 ₪
 

ילדיסקו הצגה מוסיקלית עם מיטב השירים מפסטיבלי הילדים

 

.ילדיסקו הצגת ילדים


(שם ההצגה על פי שירו של אליעוז רבין "ילדיסקו")
החופש הגדול הגיע ואורי השובב מחכה כבר לפצוח יחד עם החברים שלו בשלל תעלולים ברחבי השכונה. למרות שהוא לא נרשם לקייטנה, או טס לחו"ל כמו ילדים אחרים, הוא נחוש להפוך את החופש הזה לחופש הכי כייפי שיכול להיות! אבל הכיף הגדול נגמר כשהתעלולים של אורי יוצאים מכלל שליטה. כל השכונה מתעצבנת על אורי וחבריו, שכועסים עליו ומאשימים אותו במצב. אפילו אמא שלו מאבדת את הסבלנות. רגע לפני שהחופש נהרס, לאורי יש הברקה אחרונה שיכולה להציל את המצב: הוא מחליט להפוך את הצריף הנטוש בקצה השכונה למועדון ילדים מדליק – "ילדיסקו".
ההצגה מלווה בלהיטים הגדולים של פסטיבלי הילדים: סיבה למסיבה, אין לי כסף אין לי, אמא, הופה היי, הסבון בכה מאוד, ילדים טובים ילדים רעים, שירי ילדות, שובב עם לב זהב, ילדיסקו ועוד...
מחזה: שי להב, בימוי ודרמטורגיה: נועם שמואל, מוזיקה: טל בלכרוביץ', תנועה: מיטל (טולה) דמארי, תפאורה: זאב לוי, תלבושות: טל וייס, תאורה: אורי מורג, שפה ודיבור: מרגלית גז, עוזר במאי: תומר אלדובי, גיטרות הפקה ומיקס: רמי אוסרוואסר, תופים: עידן פרידמן, חצוצרה: עדי מאירי, כלי נשיפה: גלעד רונן
משתתפים: ליאור בן יהודה, גל מלכה, יובל סטוניס, דן קיזלר, ליז רביאן, רועי רביב
רביעי 15.7.20 בשעה  17:00
שבת 18.7.20 בשעה 10:30
לגילאי 5 ומעלה
מחיר: 75 ₪

לרכישה

 

מלך הטבע- אגדה ירוקה ומשעשעת

 

מלך הטבע הצגת ילדים


נלין, נערה צעירה חובבת טבע, מקבלת הזדמנות פז לבקר בארמונו של המלך ראג'ו, מלך הטבע. היא מתרגשת מאוד, הרי ידוע שארמונו של המלך מוקף טבע מרהיב, אך כשהיא מגיעה לארמון היא מגלה לאכזבתה שהמלך אינו יוצא כלל החוצה, ושאין לו שום עניין בטבע!
"אבל איך זה ייתכן"? מתפלאת נלין "הרי אתה מלך הטבע!" היא מזמינה את המלך לטיול בממלכה, כדי להראות לו עד כמה הטבע שלו נפלא. אך בכל מקום שאליו הם מגיעים המלך מוצא פגמים. בשביל להחזיר את הממלכה להיות יפה ופורחת, יהיה המלך חייב להבין שהטבע לא שייך רק לו, ושתפקידו של "מלך הטבע" הוא בראש ובראשונה לשמור על הטבע!
מחזה ובימוי: יערה רשף נהור| תפאורה ותלבושות: חגית אביר| ע. במאי: אליה בר| מוזיקה: אריאל קשת| תנועה: קים גורדון 
משתתפים: דניאל היב/איה חיות, דותן תבין/אלעד מזרחי
שבת 1.8 בשעה 10:00

שבת 1.8 בשעה 10:00
לגילאי 3-7
מחיר: 55 ש"ח

 

לרכישה

 

איינשטיין- הילד שלא הפסיק לשאול

 

איינשטיין הצגת ילדים


סיפורו של אלברט איינשטיין, הילד הסקרן והמרדן שהפך למדען המפורסם בעולם.
אלברט איינשטיין לא תמיד נחשב לגאון. בתור ילד הוא נחשב מוזר, שואל שאלות שאף אחד לא מבין ואפילו מרגיז את מוריו. אלברט התקשה להסתגל לחינוך הגרמני הנוקשה בבית הספר ולא פעם הסתבך עם המורים. ייאושו הלך וגבר כשיום אחד הוחלט על סילוקו מבית הספר!
רק בזכות מורים מעטים, שזיהו את הכישרון הייחודי שלו, השתכנע אלברט להמשיך לחקור ולדעת, ובסופו של דבר הפך למדען המשפיע ביותר בכל הזמנים.
ההצגה בשיתוף ובליווי מכון דוידסון לחינוך מדעי, רחובות, וארכיון אלברט איינשטיין באוניברסיטה העברית, ירושלים

מחזה מאת: יערה רשף נהור | דרמטורגיה: אורי אוריין | בימוי: נועם שמואל | מוסיקה מקורית: טל בלכרוביץ' | כינור: חן שנהר | עיצוב תנועה: תום אפלבאום | תפאורה: זאב לוי | תלבושות: אביה בש | וידאו: נמרוד צין | תאורה: אורי מורג | שפה ודיבור: מרגלית גז | ייצור אביזרים: רועי עקאב | ע במאי: נועה בן ארי
משתתפים: מאיה בכובסקי, דניאל דמידוב, ליאור זוהר, מורן טחן, רוי סער, רועי רביב, נדב שמה
שבת 8.8.20 בשעה  10:30
לגילאי 8 ומעלה
 

לרכישה

 

תיאטרון מדיטק חולון, גולדה מאיר 6. חניה חינם.

טלפון לרכישת כרטיסים: 072-2239134

ובאתר מדיטק חולון

 

לכל הצגות הילדים בשבת

 

* האחריות הבלעדית בגין קניית הכרטיסים ו/או על קיום ההצגה ו/או כל דבר אחר הנובע מקניית הכרטיסים היא של מדיטק בלבד, ובשום מקרה אינו קשור בדרך זו או אחרת לאתר לגדול

 


הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו